Ev Temizliği

Saatinde evinize gelen, genç, dinamik, düzgün, temiz, saygılı ve işini iyi yapan personel

En Grup personeli saatinde evinize gelir. Tamamı gençtir, dinamiktir ve bilinçsel olgunluğa sahiptir. Düzgün ve temiz görünümlüdür. Siz değerli müşterilerimize saygıyı elden bırakmaz. İşinizi iyi yapmak için gerekli hassasiyeti gösterir.

İş seçmeden kapsamlı hizmet

En Grup evler için sadece tam gün olarak 08:30 – 17:30 saatleri arasında süreli çalışma sistemiyle hizmet verdiğinden, personelimiz iş seçmeden tüm genel temizlik işlerinizi yürütür. Genel temizlik hizmetlerinin yanında, müşterinin talebi halinde ütü hizmetimiz de mevcuttur. Firmamız süreli çalışma sistemi ile hizmet vermesine ve evinizde iş seçmemesine rağmen ortalama %90-95 oranındaki müşterisinin işinin tamamını mesai saatleri içerisinde bitirmektedir. Müşterimizin talebi halinde fazla mesai olanağımız da mevcuttur.

En Grup sadece “nitelikli personel” gönderme yöntemi ile hizmet verir, temizlik malzemesi göndermez

En Grup sadece nitelikli personel gönderme yöntemi ile hizmet verir. Müşterinin evinde listesini vereceğimiz her markette bulunan basit temizlik ürünlerini bulundurması ve personelin öğle yemeğini halletmesi yeterlidir. Ücrete mukabil olarak yemeği firmamız da halledebilir.

Uygun fiyat ve tek fiyat

En Grup tüm müşterilerine tek fiyat sistemi ile hizmet verir. Piyasa koşulları çerçevesinde maliyetleri sınırlı tutarak, en uygun fiyatları dönemsel olarak siz değerli müşterilerine vermeye çalışır. İnternet sitemizde yer alan fiyatlarımız, hukuki sorumlulukların ve sizlerin hizmet beklentilerinizin tam anlamıyla karşılanabilmesi için verilebilecek en iyi fiyattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir